Objevte nejvýhodnější letenky

letni dovolena v krkonoších

Krkonoše - letní dovolená rodiny s dětmi - k pronajmutí
letní dovolená rodiny s dětmi v Krkonoších - výběr ubytování z objektů databáze chaty a chalupy. Ubytování v Krkonoších: letní dovolená rodiny s dětmi - databáze objektů k pronajmutí a ubytování v soukromí. přihlášení pro majitele regis
Pension Lípa - levné ubytování a dovolená v srdci Krkonoš ...
Stylový Pension Lípa situovaný v klidné části obce Horní Maršov skýtá příjemné ubytování přímo v centru východních Krkonoš. Celková kapacita penzionu čítá 28 lůžek v 7mi pokojích. Každý pokoj je vybaven: koupelnou se sprchovým koutem, umyvadlem a toa
Boude na Cestě
V nejstarší části chalupy je pro ubytované hosty malá hospůdka s posezením na starých lavicích a židlích podél původních roubených stěn, s živým ohněm v krbových kamnech a malým výčepem s točeným pivem. Ubytovat se můžete ve dvou, tří a čtyřlůžkových
Ubytování, penzion Dolní Malá Úpa - chata Sněženka
Z Malé Úpy je nejlehčí výstup na Sněžku, která je od Sněženky vzdálena pouhých 10 km. Penzion je idální pro rodinné zimní pobyty a dovolené s lyžováním. V létě jsme ideální zázemí pro výlety po Krkonoších nebo do blízkého Polska.
Ubytování v chatě v Krkonoších | Dovolená v Krkonoších
Ubytování v chatě v Krkonoších. Krásnou dovolenou v západním cípu Krkonoš určitě stojí zato strávit, jelikož naše nejvyšší pohoří je schopno nabídnout obrovské množství možností využití volného času.
Skvělá letní dovolená v Krkonoších s polopenzí |
Léto v Krkonoších je parádní. A když Krkonoše, tak tradá do Harrachova. A když Krkonoše, tak tradá do Harrachova. Vyrazte si s rodinou do penzionu U Bernardýna , který se nachází v klidném místě zvaném Klondajk.
Dovolená na horách - horské chaty a chalupy k pronajmutí ...
V létě se můžete vydat na sběr lesních plodin, podnikat výlety po Krkonoších po značených stezkách, nebo se můžete projet na koních či v kočárech. Poloha přímo u cyklo a turistických tras nabízí dokonalé místo pro ubytování.
Chata Lom | Letní dovolená Krkonoše vůně hub lesa tůry se ...
Můžete vyrazit na překrásné scenérie k Malému Labi, ale Aktivit v Krkonoších je celá řada. Představte si jak si užíváte aktivity v Krkonošských lesích, krásné výhledy, pohodové procházky plné vůně lesa , sbírání hub a pak večer u krbu. Ano to je real
Letní dovolená v Krkonoších pro dva i rodinu |
Letní dovolená v Krkonoších na 3 nebo 8 dní pro pár i rodinu. 1 / 7 + 7 fotek + 7 fotek + 7 fotek. 2 / 7 Z Penzionu Mona budete mít přírodní úkazy a památky Krkonoš téměř na dosah. 3 / 7 Ubytováni budete v příjemně zařízeném pokoji. 4 / 7.
Ubytování 5M: Janské Lázně v Krkonoších
Ubytování apartmánech v Janských Lázní v Krkonoších. Kuchyň + jídelna . Kuchyňská linka: 2x lednice s mrazákem, 1x dřez, 1x mikrovlnná trouba, 2x varná konvice, varná deska (indukční 4 plotýnky), velká remoska.

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Garance nejnižší ceny

98 procent zákazníků jsou spokojeni

Nejlevnější letenky do celého světa

Získejte nejlevnější letenky do fascinujících míst světa.

Pátrat po letenkách