Objevte nejvýhodnější letenky

mallorca toeristische tvoření

Mallorca, nádherné pláže, Mallorka

Mallorca, to jsou nádherné pláže, slunce, španělské rytmy, bezstarostná nálada, přírodní krásy, bohatá fauna a flóra, historie, gastronomie i vína.

Mallorca – Wikipedie

Mallorca (katalánsky Mallorca [majorka]), je ostrov náležící Španělsku, největší nejen z Baleárských ostrovů, ale také největší ostrov Španělska.

Mallorca v kostce - Mallorca

Ostrov Mallorca je největším z Baleárských ostrovů, které patří ke Španělsku. Najdete na něm mnoho písečných pláží a příjemné středomořské klima, které tvoří ideální podmínky pro příjemně strávenou dovolenou.

Mallorca a její tajemství aneb Co nevíte o největším ostrově...

Největší z Baleárských ostrovů nenabízí jen cenově příznivá plážová letoviska, ale i bohatou historii, dramatickou krajinu, výtečnou kuchyni a skvělé víno.

Co neminout na Mallorce? 10 + 1 ověřených tipů | Blog

Mallorca má pěkné počasí celých šest měsíců v roce. Od května do října se skvěle hodí k relaxační i poznávací dovolené. Následujících 11 zajímavých a cestovateli ověřených míst vás přesvědčí, že tento kouzelný ostrov má co nabídnout.

Mallorca - Dovolená 2022 - CK Fischer

Ubytování a zájezdy na španělský ostrov Mallorca. Nabídka hotelů, výlety, zajímavá místa, Baleáry, počasí, pláže. Rezervujte dovolenou na Mallorce s CK Fischer.

Toeristische hoogtepunten

Natuurlijk zijn Europa’s metropolen niet alleen werkterreinen voor zakenmannen en -vrouwen, ze hebben ook een reusachtig toeristisch potentieel.

Adventní čas na Mallorce - YouTube

Myslíte si, že má adventní čas kouzlo i u moře? Mrkněte na video a uvidíte.________________________KDE MĚ Najdete!Connect WITH ME!BLOG: http://www.justbeyou...

Váš rádce a pomocník při cestě na Mallorku

Mallorská kuchyně úzce souvisí s historií ostrova, ovlivněna tradicemi katalánské, židovské, římské, muslimské, anglosaské, německé i asijské kultury.

Mallorca: fotky, ze kterých se tají dech - Fischer blog...

Fotoreportáž z Mallorky: Sa Calobra, mys Formentor, Alcúdia, Palma de Mallorca, park Mondragó… Prohlédněte si to nejkrásnější z ostrova slunce a umění.

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Garance nejnižší ceny

98 procent zákazníků jsou spokojeni

Nejlevnější letenky do celého světa

Získejte nejlevnější letenky do fascinujících míst světa.

Pátrat po letenkách