Objevte nejvýhodnější letenky

nikos řecko jižní kréta

Apartmány Nikos - Řecko |
Poloha. Vilka je obklopena pečlivě udržovanou prostornou zahradou s palmami a vzrostlými stromy. Na pláž se dostanete pohodlnou chůzí asi za 3 minuty, půjdete-li nejkratší cestou, dostanete se zhruba do středu plakiaského zálivu.
NIKOS **+,Řecko - dovolená, zájezdy a recenze tohoto ...
Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se roz
Kréta, Řecko- dovolená a zájezdy 2020 |
Zaujala vás dovolená Kréta, tak vás také jistě zajímá průměrná doba letu do Řecka na ostrov Kréta. Průměrná doba letu na ostrov Kréta je 2 hodiny a 30 minut. Vzdušná vzdálenost letiště Praha – Řecko, Kréta letiště Heraklion je 2250 km. Vzdušná vzdále
Jižní Kréta - dovolená, výhody oproti severní Krétě a tipy ...
Každý, kdo navštíví jižní pobřeží, se na sever nevrátí.Vášniví cestovatelé se všichni shodují: jižní Kréta je ráj na zemi.Je tu méně turistů, příroda je divočejší a lidé milejší. Přiznám se – válet se celou dovolenou u moře mi nestačí.
Kréta dovolená 2020, Řecko - 244 530 zájezdů - Invia
Dovolená Kréta 2020. Porovnejte si ceny zájezdů do destinace Kréta, Řecko od více než 300 pojištěných CK. Invia garantuje nejnižší cenu na trhu včetně všech slev a akcí.
Nikos,Řecko, Kréta jih Plakias, 10.08.19, Bez stravy ...
Nikos,Řecko, Kréta jih, 10.08.19, Bez stravy. Ubytování; Jednoduše vybavená dvoulůžková studia s prostornými balkóny jsou v přízemí, čtyřlůžkové apartmány jsou v prvním patře.
Jižní Kréta (Řecko)
Řecko: 4★ zájezd – 4.860 Kč ⇒ Zajímavostí je, že jihozápadní Kréta je vlhčí a zelenější, než střed a východ země. Díky tomu zde naleznete překrásnou kopcovitou krajinu a dostatek zeleně. Jižní Kréta vábí především ty, kteří dávají přednost malebné kr
Last Minute Studia Nikos AnaxosŘecko 2020 |
Last Minute zájezdy do hotelu Studia Nikos, Lesbos, Řecko. Využijte nejlepší Last Minute ceny z nabídky mnoha cestovních kanceláří.
Dovolená u moře: Řecko - Kréta | CK Alexandria
Dovolená u moře: Řecko - Kréta ... Poloha ostrova: Kréta, nejjižnější ostrov Řecka, se nachází 100 km od jižní špičky Peloponésu, 175 km od Malé Asie a 800 km severně od Afriky. Od východu na západ je ostrov dlouhý více než 250 km, ze severu na jih a
Hotel Vilka Nikos - Kréta - zájezdy a recenze 2019/2020 ...
Zájezdy do hotelu Vilka Nikos, Kréta, Řecko již od 10 311 Kč. Porovnejte nabídky mnoha CK a využijte nejlepší ceny. Hodnocení a recenze hotelu, mapa, fotogalerie.

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Garance nejnižší ceny

98 procent zákazníků jsou spokojeni

Nejlevnější letenky do celého světa

Získejte nejlevnější letenky do fascinujících míst světa.

Pátrat po letenkách