Objevte nejvýhodnější letenky

stari grad chorvatsko cestovních náhrad

Stari Grad |

Hledáte zajímavé místo pro vaši dovolenou v Chorvatsku? Určitě vás nezklame Stari Grad na ostrově Hvar, který je zároveň živým místem, ale najdete zde i samoty.

Stari Grad - HVAR info - Stari Grad, ostrov Hvar - ubytování a...

Stari Grad je nejstarší město v Chorvatsku, Aristotelův vrstevník. Toho stejného roku, 384 před Kristem, kdy se v Thrákii narodil tento znamenitý řecký filozof, Řekové z ostrova Parosu v Egejském moři založili město na ostrově Hvaru, které...

Stari Grad, ostrov Hvar | Novalja

Dovolená ve Stari Gradu na ostrově Hvar se bude líbit milovníkům historie i gastronomie. Kamenné uličky zvou k večerním procházkám a posezení u dobrého hvarského vína.

Stari Grad

Stari Grad je osada s přístavem u zátoky Stari Grad, která se zařezává hluboko do severozápadního pobřeží Hvaru. V četných zátokách se nacházejí malebné pláže. Pravidelná tra-jektová linka spojuje Stari Grad se Splitem, trajektový přístav...

Stari Grad

Obec Stari Grad se nachází při Jadranské magistrále, 45 km jihovýchodně od Karlobagu. Pláž Pisak s mělčinou při břehu patří k největším na tomto přímoří. Romantické partie v závěru pohoří Velebit a sousedství NP Paklenica jsou jeho hlavní...

Stari Grad, přístav - foto, fotografie | Chorvatsko | TripZone...

» Chorvatsko » Fotogalerie Chorvatsko » Stari Grad, přístav

Stari grad v Chorvatsku | Chráněné památky a čisté pláže...

Písečné čisté pláže, historické centrum města a památka Starigradsko polje, která je zapsaná ne seznamu Unesco, vám doslova učarují.

Stari Grad |

Město na ostrově Hvaru, přístav, velké a oblíbené letovisko Stari Grad je zajímavé svou polohou na konci hlubokého zálivu, historickými památkami (jedna z nich pod ochranou Unesco), pěstováním levandule a kvalitních vín i pěkným koupáním.

Stari Grad - Ostrov Hvar - Chorvatsko - Adria Databanka

Adriadatabanka – cestovní kancelář specializující se na ubytování Chorvatsko.Osvědčená kvalita našich služeb – ubytování v apartmánech, penziony, robinzonády, vily, majáky, objekty se čluny, luxusní rodinné hotely.

Stari Grad, ostrov Hvar, Chorvatsko | Novalja

Stari Grad je druhým největším letoviskem na chorvatském ostrově Hvar. StariGrad – historicky nejvýznamnější město Hvaru. Starigradsko polje na seznamu Unesco.

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Garance nejnižší ceny

98 procent zákazníků jsou spokojeni

Nejlevnější letenky do celého světa

Získejte nejlevnější letenky do fascinujících míst světa.

Pátrat po letenkách