Objevte nejvýhodnější letenky

viedeň itálie rimini

Rimini –

Největší italské letovisko se 149 400 obyvateli na pobřeží Jaderského moře a jedno z nejznámějších v Evropě. Internetový průvodce - Rimini, Itálie - informace pro návštěvníky, historie, památky, recenze.

Rimini - Itálie - země slunce

Rimini je nádherné letní letovisko, která je srdcem regionu Emilia Romagna. Má téměř ideální polohu v severní části Itálie.

Rimini: Itálie 2022 - specialista na Itálii, CK Cicala

V oblasti Itálie - Rimini Vám nabízíme několik hotelů a resedincí. Město Rimini patří mezi nejdůležitější italská letoviska, známé a navštěvované turisty z celé Evropy. Rimini je ve velmi výhodné poloze, která umožňuje hvězdicovité výlety...

Rimini a okolí: Tipy na výlet a zajímavá místa |Travelking

Podívejte se na seznam těch nejzajímavějších míst k vidění v lokalitě Rimini a okolí a nechte se Travelkingem inspirovat k vašim dalším cestám.

Rimini - turistické informace, zajímavosti | Itálie | TripZone...

| Rimini: Město Rimini, ležící v severní části Itálie na březích Jaderského moře, je snad nejvýznamnějším italským přímořským letoviskem. Nepochybně za to může 15 kilometrová písčitá pláž, na jejíchž nejexpo.

Dovolená Rimini - Miramare 2022

Užijte si dovolenou ve městě Rimini - Miramare v Rimini. Máme pro vás skvělou nabídku ubytování a zážitků k tomu.

Rimini, Itálie, Léto | CK Talpa

Rimini, které leží v kraji Emilia Romagna přibližně 200 kilometrů jižně od Benátek na samém úpatí Apenin pod dominantním vrcholem Monte Titano s miniaturní republikou San Marino, je bezkonkurenčně nejrušnějším přímořským letoviskem...

Zájezdy - Rimini (Itálie) - CK Ancora

Rimini je vyhlášeno svým rušným životem a k atmosféře neoddělitelně patří typické pizzerie, kavárny a diskotéky pulzující životem až do pozdních nočních hodin.

Rimini, Dovolená Rimini Itálie CK Italieonline

Rimini, Rimini dovolená, Rimini recenze, články, průvodce. Online rezervace dovolená Rimini Itálie. Rimini je největší italské...

Rimini informace pro turisty |

Rimini, Rady a tipy na dovolenou do destinace Itálie - aktuální počasí, měnové kurzy, roaming, hotely a další. Nechte si poradit než vyrazíte!

Nejobsáhlejší internetová nabídka letenek

Garance nejnižší ceny

98 procent zákazníků jsou spokojeni

Nejlevnější letenky do celého světa

Získejte nejlevnější letenky do fascinujících míst světa.

Pátrat po letenkách